تخفیف ویژه ایران هتل آنلاین برای اعضای سازمان نظام پزشکی

پیرو تفاهم نامه فیمابین صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی و مجموعه ایران هتل آنلاین از این پس اعضای سازمان نظام پزشکی می توانند از خدمات رزرواسیون هتل با تخفیف ویژه بهره ببرند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، زندگی ما انسان‌ها دست‌خوش تغییراتی شده است؛ این پیشرفت به صنعت گردشگری و هتلداری نیز نفوذ کرده و تغییرات بزرگی را به وجود آورده است. این روزها با رزرو اینترنتی هتل سفر‌ها بسیار آسان شده است و مسافران دیگر دغدغه پیدا کردن هتل یا اقامتگاه مناسب نخواهند داشت.

در حال حاضر سایت‌ها و بسترهای متفاوتی برای رزرو هتل وجود دارد، در این میان ایران هتل آنلاین به‌ عنوان  یکی از معتبرترین مجموعه ها جهت رزرو هتل به‌صورت آنلاین به شمار می آید. از این پس اعضای سازمان نظام پزشکی می توانند هتل دلخواهتان را به واسطه تفاهم نامه فیمابین صندوق تعاون و رفاه نظام پزشکی کشور با ایران هتل آنلاین رزرو کنند.

در وب سایت ایران هتل آنلاین در حال حاضر بیش از 3000 واحد اقامتی در کل کشور قابل رزرو است.

رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه

 یکی از مهم‌ترین چالش‌های مسافران، انتخاب هتل یا اقامتگاه مناسب در طول سفر است. البته خدمات ایران هتل آنلاین، این چالش را برای مسافران حل کرده است. فرقی ندارد مقصد سفرتان کدام نقطه کشور است، در هرصورت با مراجعه به سایت ایران هتل آنلاین می توانید رزرو هتل های تهران ، رزرو هتل های مشهد ، رزرو هتل های شیراز، رزرو هتل های اصفهان ، رزرو هتل های کیش و … را به راحتی آنلاین انجام دهید.

guest
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی اصغر عباس‌زاده
علی اصغر عباس‌زاده
8 ماه قبل

آیا دسترسی به هتل آسان است

فریبرز
فریبرز
8 ماه قبل

سلام آیا برای کار کنان بهداشت این امکان وجود ندارد

راحله تمدن
راحله تمدن
7 ماه قبل

سلام ، چرا برای ماماها رزرو هتل ایران آنلاین با تخفیف بر قرار نیست ؟ در حالی که ما هم حق عضویت پرداخت می کنیم ؟ ممنون

تندکار
تندکار
2 ماه قبل

تخلفات ایران هتل چنددرصد هست؟

آخرین ویرایش 2 ماه قبل توسط تندکار